Zoeken


volg ons


suivez-nous

Info

Wie zijn we?

Carine Coopman
Directeur
carine.coopman@testament.be

Jan Rachels
Externe Relaties
jan.rachels@testament.be

Marnix Puype
Communicatie Manager
marnix.puype@testament.be

Charlotte Rachels
Projectmanager
charlotte.rachels@testament.be

Valerie Denis
Projectmanager
valerie.denis@testament.be

Dirk Vercoutter
Juridische Helpdesk
info@testament.be

Martin Vanden Eynde
Juridische Helpdesk
info@testament.be

Onze internationale partners

Australië: Include a Charity
Canada: Give Green Canada en Leave a Legacy
Duitsland: Mein Erbe tut Gutes
Ierland: Legacy Promotion Ireland
Nederland: toegift.nl 
Nieuw-Zeeland: Include a Charity
Noorwegen: Soria Moria
Oostenrijk: Vergiss Mein Nicht
Spanje: Legado Solidario
Tsjechië: Zavetpomaha
Verenigd Koninkrijk: Remember a Charity
Verenigde Staten: Leave a Legacy USA
Zwitserland: My Happy End
Noord-Ierland: Will To Give